Możesz być ekspertem stomatologicznym, jeśli chodzi o zabiegi i procedury, ale czy Twoja wiedza przenosi się na społeczny aspekt Twojej praktyki? Czy jesteś miłośnikiem Facebook lub nadal próbuje dowiedzieć się, co "tweet" nawet jest? W zeszłym roku sporządziliśmy listę tych, którzy według nas byli jednymi z najlepszych dentystów w mediach społecznościowych. Te dentyści przejść dodatkową milę do interakcji z ich pacjentów i rozprzestrzeniania najnowszych wiadomości stomatologicznych, więc chcieliśmy uhonorować je ponownie w tym roku. Z niektórych nowych dodatków i niektórych powracających ulubionych, te stomatologów nie tylko wyróżniać w świecie stomatologii, ale świat mediów społecznych, jak również. Sprawdź, dlaczego wybraliśmy tych dobrze połączonych dentystów, aby lista Top 10 w tym roku.

1. Dr Gregory Cole. Powrót z ubiegłego roku jest kalifornijski dentysta i blogger, Dr "Flap" Cole. Dr Cole konsekwentnie aktualizuje swój blog Flap's Dentistry ze wszystkimi najnowszymi wiadomościami w branży stomatologicznej i innymi aktualnymi wydarzeniami w dziedzinie zdrowia (a to nawet nie jest jego jedyna strona internetowa!). Jego posty są bardzo pouczające i dokładne. On nadal być częścią społeczności Twitter i Facebook, aktualizując często dla ponad 36.000 zwolenników Twitter.

2. Dr Thomas P. Connelly. Będąc w praktyce od ponad 15 lat, dr Connelly zna się na stomatologii. Prowadzi on blogi na temat powszechnych problemów i procedur stomatologicznych na Huffington Post. Zdecydowaliśmy się umieścić Dr Connelly na naszej liście ponownie w tym roku, ponieważ on naprawdę współdziała z ludźmi (jak jego 15.000 + Twitter zwolenników) i posty często o wspólnych tematów stomatologicznych, jak również niektóre, które są nieco bardziej niezwykłe.

3. Dr Todd Welch. Dr Welch jest periodontologiem w Tennessee i autorem bloga The Science of Dentistry. Dr Welch jest bardzo aktywny zarówno na Facebooku, jak i na Twitterze, regularnie aktualizując swoje konta, aby zaspokoić potrzeby tysięcy zwolenników. Nadąża również za swoim kontem YouTube, przesyłając ciekawe i pouczające filmy na temat implantów i procedur periodontologicznych.

4. Dr John Flucke. Dr. Flucke nadal jest aktywny w społeczności Twittera i często aktualizuje swój Dental Technology Blog z wiadomościami o technologii wykraczającej poza świat stomatologiczny. Zdecydowaliśmy się dodać go do naszej listy na drugi rok z rzędu, ponieważ pozostaje aktywny na Twitterze i jego blogu, utrzymując wszystkich swoich zwolenników na bieżąco z najnowszymi technologiami dentystycznymi i aktywnie reagując na jego zwolenników na Twitterze i gdzie indziej.

5. Dr Jacob Lipscomb. Dr Lipscomb pozostaje w pobliżu szczytu naszej listy w tym roku jako dentysta nadal rozwijać się w mediach społecznościowych. On nadal jest aktywny zarówno na Facebooku i Twitterze, podczas gdy nadal prowadzi swoją stronę internetową Social Media for Dentists i blog poświęcony pomocy innym dentystom zaangażować się w mediach społecznościowych. Ma nawet konto na YouTube, na którym zamieszcza pomocne filmy na temat mediów społecznościowych i stomatologii.

6. Dr Lorne Lavine. Dr Lavine jest dentystą z Kalifornii i założycielem Dental Technology Consultants. Nadal aktywnie prowadzi Digital Dentist Blog, blog wypełniony pomocnymi informacjami na temat najnowszych technologii dostępnych dla dentystów. Dr Lavine pozostaje również aktywnym uczestnikiem Twittera i Facebooka. Wykonuje świetną robotę utrzymując swoich czytelników na bieżąco z konsekwentnymi wpisami na blogu, tweetami i aktualizacjami na Facebooku, dlatego w tym roku ponownie trafił na naszą listę.

7. The Frangellas. Nowym dodatkiem do naszej listy w tym roku jest Dr Frangella - cała trójka. Rodzeństwo Frangella prowadzi praktykę stomatologiczną w Nowym Jorku i na zmianę publikuje posty na Relatywnie dentystycznym blogu, który prowadzą na swojej stronie internetowej. Ponadto, konsekwentnie utrzymują swoich zwolenników na Twitterze i Facebooku na bieżąco z najnowszymi wiadomościami stomatologicznymi. Wybraliśmy Frangellas z powodu ich częstej aktywności na Facebooku i Twitterze oraz informacyjnego bloga, na którym poruszają wszystko na temat stomatologii.

8. Dr Larry Emmott. Dr Emmott ma duże doświadczenie w stomatologii ogólnej i technologii dentystycznej, którym dzieli się z nami na swoim blogu Emmott on Technology. Często aktualizuje swój blog, a także kontaktuje się z ludźmi za pośrednictwem Facebooka, Twittera i swojej osobistej strony internetowej. Zdecydowaliśmy się zatrzymać Dr. Emmott na naszej liście, ponieważ naprawdę łączy się z każdym - nie tylko z dentystami - poprzez swoje przystępne wpisy na blogu, a także dlatego, że nadal jest aktywny na YouTube, Facebooku i Twitterze.

9. Brookside Dental. Również debiutując na naszej liście w tym roku jest Brookside Dental. Praktyka dentystyczna Washington przyciąga wielu zwolenników na Twitterze i Facebooku poprzez częste aktualizacje z pomocnych wskazówek i informacji stomatologicznych. Mąż i żona zespół również aktywnie prowadzi bloga, który wskazuje czytelnikom i pacjentom w niektórych pomocnych wskazówek i sztuczek do zdrowej jamy ustnej.

10. Dr. Michael McCarthy & Dr. Cristen D. Lindal. Zaokrąglając nasze top 10 są lekarze Michael McCarthy i Cristen Lindal, którzy prowadzą praktykę w Camarillo w Kalifornii. Oni aktywnie aktualizować swój blog z pomocnych przypomnień dentystycznych i wskazówek dla pacjentów. Mają również stronę na Facebooku, którą konsekwentnie wykorzystują do zamieszczania wskazówek, wyróżniania pacjentów i interakcji ze swoimi zwolennikami.

Nawet jeśli nie jesteś dentystą, sprawdź ich strony i przekonaj się sam, dlaczego naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie. Jeśli jest ktoś jeszcze, kogo Twoim zdaniem powinniśmy byli uwzględnić, nominuj go w sekcji komentarzy do wyróżnienia!

Warto przeczytać